EBook je na světě!

Všichni milovníci Prahy!

Raduji se, že s vámi můžu sdílet své znalosti, zkušenosti a zážitky, které z tohoto nádherného a jedinečného města mám.

Vytvořila jsem pro vás eBook, který jsem nazvala 8 netradičních tipů na nezapomenutelný den v Praze aneb „Václavák“ a „Staromák“ už znám, a který jsem do světa vypustila před několika málo dny.

EBook se stal takovým mým miláčkem, protože jsem mu nějakou dobu věnovala téměř veškerý svůj volný čas – snad mi to nikdo nemá za zlé.. :)

DSC_0234-úprava

A co od toho mého online výtvoru můžete očekávat?

Možná se vám stalo, že jste se v rámci řekněme služební cesty ocitli na dva dny v Praze a mimo pracovní povinnosti vám zbyly dvě tři hodinky času. Co s nimi? Projít se po Praze – skvělý nápad! Ale kam? Karlův most to jistí, že..

Nebo jste přijeli na dva na tři dny na výlet do Prahy i se svou rodinou nebo svými přáteli a máte spoustu volného času a zrovna na vás padl los, abyste připravili jedinečný, poutavý, vzrušující a zábavný program pro všechny. Ha, co s tím?! Pražský hrad? Petřínská rozhledna? Dcera ještě nebyla na Václaváku, tak snad tam?

A do třetice: žijete v Praze a Prahu skvěle znáte. Tedy znáte v tom smyslu, že se v ní skvěle orientujete. Super! Ale: má vám přijet návštěva z jiného koutu republiky, co teď? Kam ji vezmete kromě skvělého baru za rohem? Čím ji okouzlíte?

Praha koketka

Pro tyto z vás jsem napsala svůj eBook. Pro vás pro všechny, kteří byste rádi pro sebe objevili novou Prahu. Prahu, která je tak trochu svůdnice. Své krásy totiž odhaluje postupně a už vůbec ne jen tak..

Je třeba ji trochu oťuknout, překvapit, pohrát si s ní a .. vlastně svůdníky musíte být vy. To vy musíte vědět, na kterou její strunu zabrnkat a ona vám přehraje ten nejlepší svůj repertoár.. Koketně vás okouzlí a dovolí vám víc a víc poznávání.. A potěšení je na obou stranách.. Snad rozumíte.

Prostě, když víte kam jít, vždycky objevíte pro sebe něco nového. A ta Praha vlastně jen čeká na to, až ji objevíte!  Ji, Prahu, která není jen Václavské náměstí, Pražský hrad či Karlův most (byť nic proti, třeba zrovna Karlův most je můj miláček.. 🙂 ).

Přeji si vám s tímto objevováním pomoci.

DSC_0161

Vybrala jsem z celé Prahy osm míst – a že to byl pěkně těžký výběr! – kam ráda vodím své přátele, místa, z kterých jsem sama nadšená nebo kde se ráda potuluji, klidně sama, hlavně když si potřebuji uspořádat své myšlenky nebo prostě na chvíli zapomenout, že nějaká Praha vůbec existuje.. (ano, občas se to děje i mně.. 🙂 )

Některá ta místa možná znáte nebo jste je už navštívili, o některých jste možná jen slyšeli a věřím, že některá pro vás budou překvapením, i když jste kolem nich už mockrát prošli.

Těch osm míst si můžete projít v celku, zahrát si bojovku a jít po stopě, nebo omrknout jen jedno či dvě místa, je to na vás. Rozhodně ale myslím, že se váš pobyt v Praze může nečekaně zvesela vybarvit.

Součástí eBooku jsou i fotografie z mé vlastní zahrádky, které vám pomohou si lépe dopředu představit popisované místo a třeba se na něj i více těšit!

Přeji vám nezapomenutelný den v Praze a těším se na vaše zážitky.

Jo a abych nezapomněla, uvnitř eBooku na vás čeká malý dárek.. Trochu jsem ho zmáčkla, aby se do něj vešel.. 🙂

Takže hurá na to a tady si stáhněte svou nově objevenou Prahu>>

DÁRKOVÝ POUKAZ

Pořiďte svým blízkým voucher na soukromou prohlídku Prahy s průvodcem!

Komentáře
  • EBook ZDARMA ke stažení
  • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
  • RUBRIKY
  • KDO JSEM?

    Jsem certifikovaná průvodkyně Prahou. Miluji Prahu, její historii i památky, a mám radost, když vám mohu své znalosti předávat, abyste z návštěvy Prahy a jejího poznávání měli zážitek.