MÁTE RÁDI SECESI, ALE NEVÍTE, KTERÉ PAMÁTKY KROMĚ OBECNÍHO DOMU K NÍ PATŘÍ?

Když se řekne SECESE, vybaví se vám jen ALFONS MUCHA a dál už nic..?

Rádi byste se vypravili na vlastní secesní procházku Prahou, ale nevíte kudy?

Měla jsem to kdysi úplně stejně. Ale teď už se s vámi mohu podělit o své zkušenosti. Dnes je pro mě jednoduché se v Praze orientovat a vědět, kde se jaká památka nachází. Proto jsem se rozhodla s vámi sdílet své znalosti v eBooku Secesní RANDE S PRAHOU.

Od roku 2012 jsem certifikovaná průvodkyně Prahou, od roku 2020 pak průvodce cestovní ruchu II. stupně a provázím turisty pod hlavičkou projektu RANDE S PRAHOU.

Pokud jde o téma pražských památek, architektury a historie, stále se zdokonaluji, abych vám mohla předávat to nejlepší ze svých znalostí.

Secesní architektura mi učarovala svými ornamenty a zdobným dekorem, a proto jsem se rozhodla právě o ní napsat svůj eBook. Pokud je vám secesní styl také blízký, pak čtěte dál.

CO VÁM EBOOK SECESNÍ RANDE S PRAHOU PŘINESE?

VŠE POD JEDNOU STŘECHOU

Už nemusíte informace složitě vyhledávat na internetu, máte vše na jednom místě, stačí si na přiložené mapě najít příslušné památky a vydat se na cestu. Už nebudete v Praze tápat, naopak přesně budete vědět, kam jít.

INFORMACE A ZNALOSTI

Čtivou formou se na 99 stranách eBooku dozvíte o samotné secesi a jejím vzniku, o 13 pražských secesních památkách i architektech a umělcích té doby. S takovými znalostmi si tak každou památku lépe "vychutnáte". Text navíc obsahuje spoustu odkazů pro ještě hlubší poznání.

TIPY

U každého zastavení najdete několik tipů, na co zaměřit pozornost, kam se zajít podívat, co při své cestě neopominout. Díky tomu si všimnete zajímavého secesního detailu nebo třeba "jen" budete vědět, kam na dobrou kávu 🙂

FOTOGRAFIE

EBook je plný barevných fotografií secesních památek i detailů. Budete tak inspirováni k vašemu vlastnímu focení. A věřte, že při cestě se bude na co dívat a co fotit!

Informace v ebooku jsem nashromáždila z různých zdrojů a materiálů, sama jsem nafotila fotografie, které v něm najdete, dávám vám tipy, abyste si secesní RANDE S PRAHOU maximálně užili.

Nemusíte složitě vyhledávat informace na internetu, ušetříte tak svůj čas a energii. Vše máte přehledně na jednom místě, stačí se jen vydat na cestu za poznáním, obdivovat více než stoleté skvosty architektury a mít zážitek z krásy všech těch ornamentů a secesních prvků.

bude úžasné, až v praze strávíte naplněné odpoledne díky secesnímu rande a představte si, jakou radost budete mít z toho, až ve svém foťáku nebo mobilu budete mít spoustu krásných fotografií secesní prahy.

a za kolik to všechno?

cenu ebooku je 490,-

EBook jsem pečlivě připravovala a věnovala mu maximální péči. Památky jsem prostudovala, vyfotila a sepsala pro vás ty nejdůležitější informace, abyste je složitě nemuseli na internetu vyhledávat. Při čtení ebooku vás budu stále doprovázet ve slovech i pořízených fotografiích. proto jsem zvolila takovou cenu ebooku, za niž získáte informace i tipy na vaši vlastní procházku prahou.

Možná vás právě napadá, že si informace o secesní Praze zdarma najdete na internetu. To určitě ano. Jenže v tomto eBooku máte nejen "suché" informace, ale i mé vlastní tipy, na co se u každé památky zaměřit. Prošla jsem před vámi celou trasu a vše pro vás s radostí připravila. A hlavně - máte na jedno kliknutí vše pohromadě. Stačí si eBook stáhnout do mobilu a bude vás během vašeho RANDE provázet. Žádné dlouhé hodiny nemusíte sedět u počítače a složitě hledat v mapách.

Přesto vám chci dát garanci po dobu 30 dní: pokud se vám eBook z jakéhokoliv důvodu nebude líbit, bez vyptávání vám vrátím vaše peníze v plné výši.

K EBOOKU DOSTANETE TŘI DÁRKY

1. PRACOVNÍ SEŠIT

Tento pracovní sešit je ideální pro vaše výpisky z eBooku, nejrůznější poznámky, postřehy nebo náčrtky. Můžete si ho vytisknout a vzít na RANDE s sebou.

Pracovní sešit má hodnotu 89 Kč

2. mini ebook s dalšími dvěma secesními památkami

Secesních památek je v Praze velká spousta a do eBooku jsem zařadila některé z nich, ale nechtěla jsem opominout ani tyto dvě, které najdete na Národní třídě a jejichž architektem je Osvald Polívka, mimo jiné jeden z tvůrců Obecního domu.

Mini eBook má hodnotu 111 Kč

3. slevový poukaz

Tento třetí bonus jsem vybrala ke komentovanému RANDE S PRAHOU. Zvolte si to své a uplatněte poukaz při nákupu. Platí jednorázově a nelze jej kombinovat s jinými akcemi a slevami. Poukaz má platnost 1 rok od pořízení eBooku.

JAK SE EBOOK SECESNÍ RANDE S PRAHOU LÍBIL ČTENÁŘŮM?

EBook Secesní RANDE S PRAHOU není jen inspirace, jak se s Prahou seznámit. Je to způsob, jak si Prahu zamilovat. Jestli hledáte někoho, kdo tématem žije a svou lásku vám předá, Marianna je tou pravou. Už se nemůžu dočkat, až vezmu muže, foťák a dalekohled, a vyrazíme randit. Nemám ráda toulání se stohy historických fakt, ale tahle procházka zaměřená na detaily, které moje laické oko přehlíží, je jiný kafíčko. Děkuju moc za sdílení secesní vášně. 
Martina Chomátováwww.playeveryday.cz
Miluji Prahu, její historii a zákoutí. Sama jsem dříve po Praze prováděla zahraniční turisty. Proto jsem neodolala a musela si přečíst i Mariannin ebook Secesní RANDE S PRAHOU. To je totiž i můj oblíbený sloh. A musím říct, že mě eBook opravdu nadchl svým vyčerpávajícím obsahem. Přitom zajímavosti a fakta jsou podány příjemnou, nenucenou formou. Moc se mi líbí, jak Marianna upozorňuje i na spoustu úžasných detailů, které neznalému lehce uniknou a zvláště pro mě - kam na "secesní" kávu. Už se těším, až se na zmíněná místa zajdu podívat při příští návštěvě Prahy!
Lenka Wootenwww.pohlednicezcest.cz
Průvodce Marianny Kadlčíkové jsem otevřela spíše ze zvědavosti, a možná i proto, že ráda poznávám nová místa nejen v Praze. Marianna se zaměřila na secesi a detaily, což mě příjemně překvapilo, a hned jsem se s nadšením začetla do vtipně psaného textu. Tento průvodce je pro ty, co si chtějí projít Prahu sami. Marianna v průvodci ukazuje konkrétní secesní budovy a prvky, které stojí za to si na této vybrané trase vyhledat. Možná je jinak přehlédnete nebo se na ně dostatečně nezaměříte a uteče vám detail, který by se jinak vyjímal ve vašem albu jako skvost. Doporučuji všem, co se chystají do Prahy za poznáním a uvítají pomocnou ruku Marianny v podobě tohoto elektronického průvodce.
Iva Jančíkováekonom, www.pohadkyskritkapenizka.cz
Před stažením eBooku Secesní RANDE S PRAHOU jsem očekával tipy na výlet, kam se v Praze podívat a na co se zaměřit. Po přečtení eBooku mě překvapilo jeho překrásné detailní zpracování informací a vložení fotek. Doporučuji vám tento eBook z důvodu velmi krásného zpracování, map v něm a odkazů. Mně osobně se moc líbil a těším se, až bude vydán nějaký další.
Martin VítKreativní pekař, Teplice

PROHLÉDNĚTE SI STRÁNKY Z EBOOKU (kliknutím na stránku ji zvětšíte)

POŘIĎTE SI EBOOK SECESNÍ RANDE S PRAHOU TEĎ!

Pokud se chystáte do Prahy a jde o vaši už několikátou návštěvu, určitě budete rádi, když vám tento eBook ukáže památky, o kterých jste nevěděli nebo si jich nikdy nevšimli.

Za 490 Kč získáte eBook plný tipů a informací o krásných secesních památkách.

Ať už se chystáte do Prahy za půl roku nebo za týden, znáte to, úspěch přeje připraveným. Není od věci se připravit a těšit se na své jedinečné RANDE S PRAHOU.